30 жовтня 2022 р.
23 жовтня 2022 р.
10 хитрощів при спілкуванні з дітьми
10 хитрощів при спілкуванні з дітьми
1. Замість роздратованого: «Пішли швидше, скільки можна тебе чекати!» Скомандувати: «На старт, увага ... марш! Побігли! »
2. Замість загрозливого: «Їж, інакше не отримаєш десерт». Порадувати: «Після того, як зникне ця крихітна котлетка, до тебе прилетить щось смачне».
3. Замість грубого: «Прибери за собою» Промовити мрійливим голосом: «От якби ти був чарівником, і зміг би начаклувати порядок на столі ...»
4. Замість розсердженого: «Не заважай!» Сказати: «Іди, пограй трохи сам. А коли я звільнюся, ми влаштуємо міні-свято ».
5. Замість незадоволеного: «Не вередуй, піратська футболка у пранні, одягай ту, яка є». Примирити з неприємністю: «Диви, а ось родичка твоєї піратської футболки. Давай її одягнемо? »
6. Замість риторичного: «Ляжеш ти, нарешті, спати!» Поцікавитися: «Показати тобі хитрий спосіб укривання ковдрою?»
7. Замість злого: «По попі захотів?» Випустити пар, подихати чи порахувати до 100. Сказати дитині про свої почуття: "Я сержусь, коли ти...!"
8. Замість безсилого: «Щоб я ніяких "не хочу" не чула!» Несподівано закричати: «Ой, дивися, Капризка прибігла. Лови, лови її, щоб вона нам настрій не псувала! »
9. Замість нудного: «Скільки разів повторювати». Сказати таємничим шепотом: «Раз-два-три, передаю секретну інформацію ... Повторіть, як чули».
10. Замість менторського: «Руки помив?» Запропонувати: «Споримо, що вода з твоїх рук потече чорна?»
18 жовтня 2022 р.
"Користь казок на ніч: 7 причин читати для дитини"
Користь казок на ніч: 7 причин читати для дитини


Ви знайомите дитину з новими словами, він краще засвоює їх під час повторення. Підбирайте казки відповідно до віку, щоб малюк розумів слова. Пояснюйте незрозумілі слова. Застосовуйте нові слова в повсякденному житті. В результаті малюк зможе краще висловлювати думки.

Ваш малюк почне малювати дивовижні світи в своїй голові. Анаматори працюють на славу, малюючи картинки до сучасних мультиків. Для цього вони використовують свою фантазію. Але просто споживаючи мультфільми діти не тренують свою фантазію. Вони просто насолоджуються процесом і стежать за розвитком чужих історій. Як же почати складати свої дивовіжні фантазії та історії, вигадувати в голові свої образи і звучання? За допомогою фантазії. Казка змушує дитину закривати очі і уявляти улюблених героїв в своїй голові.

За допомогою казок дитина може дізнатися про інші країни і тварин. Вивчити історію або науку. Казка про динозавра може захопити малюка археологією, а казка про квіти мотивує вивчити назви кольорів і посадити їх біля будинку. Дитина стає більш зацікавленою навколишнім світом і більш ерудованою. Ви розширюєте його горизонти.

Ви можете сто разів сказати дитині про те, що життя справедливе, потрібно ділитися добром, бути працьовитим і чесним. Але ці слова залишаться лише словами. Щоб піднести дитині справжній урок, прочитайте казки на ніч з історією героя, які ділиться добром, є працьовитою і чесною. Прочитайте історію про те, що трапилося з жадібною людиною, що трапилося з ледачим героєм, а що сталося з щедрим і працьовитим. Дитина сама зробить висновки.

У читанні важливі важливі три елементи. Слухач, казка і любляча людина, яка читає її. Ви не просто вимовляєте слова з твору. Ви наповнюєте їх любов'ю, емоціями і своєю увагою. Дитина буде згадувати ваш вечірній ритуал читання все життя і перенесе цю традицію в свою сім'ю.

Мабуть, найважливіший з усіх пунктів. Можна багато говорити про любов, але краще демонструвати її вчинками. Оладки на вихідних, гра в настільну гру по п'ятницях, похід в гості по неділях і читання книги вечорами. Що може продемонструвати вашу любов краще, ніж увага і турбота? Після читання поцілуйте дитини, укрийте ковдрою і малюк засне з посмішкою на обличчі
15 жовтня 2022 р.
5 жовтня 2022 р.
4 жовтня 2022 р.
Підписатися на:
Дописи (Atom)